Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pęcherzyk powietrza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    DAMiANO_Ibi, Prawdopodobnie masz nieszczelność na przewodzie paliwowym i po wyłączeniu silnika paliwo cofa się do zbiornika.Świadczy o tym fakt,że po zostawieniu auta z górki pali bez problemu,a pod górkę nie.
    Spraedź oring na filtrze paliwa,bo on najczęściej przepuszcza.
    Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

    Komentarz


    • #27
      JanuszSz, muszę dorwać nowy zaworek + o ringi i wymienić... mam nadzieję ze będzie poprawa. Pozdro!

      Komentarz


      • #28
        [quote="michal77"]a czy ten zaworek jest przy filtrze (zintegrowany z nim?), bo jak tak to filtr wymieniany był już 3 razy (za mojej kadencji) i cały czas to samo palił...

        Teoretycznie jest możliwe że wymieniali Ci sam filtr a nic nie robili z zaworkiem.
        ___________
        Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

        Komentarz


        • #29
          też wozilem do zaufanego warsztatu..

          Zamieszczone przez michal77
          ...nie wiem czy od tego samego...po prostu zawoziłem do warsztatu i mi wymieniali. Nikt na te filtry wcześniej nie narzekał (dobry mój kolega tam pracuje to i nie mam powodów mu nie wierzyć). Tak nawiasem mówiąc poproszę go t może coś znajdzie (jakąs nieszczelność). A czy przy samej pompie jest możliwośc zapowietrzenia?
          nowy filtr mi zalożyli autko zaczęło łapać powietrze. Wymienili mi zaciski na wężach filtra i po problemie.
          Johny II i sirio turbo 800

          Komentarz


          • #30
            Sprawdzilem u mnie .... tez mam pecherzyki jak postoi przez noc, a pali "od strzala" :wink:
            Moja opinia - zawor zwrotny
            Na moze paliwo gdzies ucieka ?
            miauuuuuuuuuuu!
            O1 SLX

            Komentarz


            • #31
              Wymieniłem stary zaworek na filtrze paliwa, dałem zamiennik (nowy w ASO Seata ok 80zł, zamiennik 20zł). Zdziwiło mnie to że jak wziąłem i dmuchałem w niego z jednej strony to z drugiej powietrze wylatywało, z drugiej strony była ta sama sytuacja, wydawało mi się że powinien się blokować jak jest namalowana strzałka powrotna?

              Komentarz


              • #32
                No ja w sumie nie sprawdzalem poprzez dmuchniecie . :roll:
                Mam filtr Mele z zaworkiem - droga inwestycja ( 40 E ) ale widac ,ze sie oplaca. :wink:
                miauuuuuuuuuuu!
                O1 SLX

                Komentarz


                • #33
                  Ale jakim zaworkiem, o czym my mowimy, bo ja chyba mam jakies inne pojecie.


                  Ten trojnik zwany zaworkiem podgrzewaczem czy co tam jeszcze sobie ktos wymysli, to jest czesc zamienna VW i tego nie wymienia sie z filtrem. To jest czesc auta i nie jest to sprzedawane z filtrem, bo nie ma takiej potrzeby.
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez Maicroft
                    To jest czesc auta i nie jest to sprzedawane z filtrem, bo nie ma takiej potrzeby.
                    A ja kupilem jako komplet :wink:
                    miauuuuuuuuuuu!
                    O1 SLX

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X